Przejdź do treści

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Zainwestuj w zieloną energię i obniż swoje rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów uniknięcia stale rosnących rachunków za prąd. Możesz ją traktować jako oszczędność i nie płacić za prąd, albo jako inwestycję. Stopa zwrotu jest bezpieczna i sięga 13-17% rocznie. Takie oszczędności albo inwestycje będą pracować dla Ciebie przez dziesiątki lat praktycznie bezobsługowo. 

CP GREEN ENERGY już od ponad 4 lat działa w branży OZE. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie setki klientów prywatnych oraz firm. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości wykonania oraz spełnienie wszystkich potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasze usługi obejmują kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych – oferujemy profesjonalne doradztwo ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i kompleksową obsługę każdej instalacji fotowoltaicznej, zaczynając od mikroinstalacji i kończąc na małych instalacjach o mocy do 1 MW.

Jak to działa?

Instalacja fotowoltaiczna przetwarza energię słoneczną na energię elektryczną. Wytworzoną energię zużywasz w pierwszej kolejności na pokrycie własnych potrzeb, a nadmiar energii jest kierowany do sieci elektrycznej, a Ty otrzymujesz kredyty za dostarczoną energię, które możesz wykorzystać w okresach mniejszego nasłonecznienia. Dzięki temu korzystasz z własnej, zielonej energii i wspierasz produkcję czystej energii dla innych użytkowników sieci, co może przynieść Ci oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Jak działa fotowoltaika w domu?
Energia słoneczna
Moduły fotowoltaiczne
Sieć energetyczna
Dwukierunkowy licznik energii
Falownik / Inwerter
Urządzenia elektryczne

Nasze usługi

Nowa forma fotowoltaiki

Połączenie designu, funkcjonalności i zielonej energii to klucz do zrównoważonego rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy nowy produkt, który nie tylko odpowiada na potrzebny dzisiejszych Klientów, ale także przyczynia się do rozwoju zielonej energii nie tracąc na swojej funkcjonalności.

CARPORT CPGE - WIZUALIZACJA 4
CARPORT CPGE - WIZUALIZACJA 3
CARPORT CPGE - WIZUALIZACJA 2
CARPORT CPGE - WIZUALIZACJA 1

Etapy realizacji
montażu mikroinstalacji

Konsultacje,
wycena i umowa

Projekt instalacji
dostosowany do potrzeb

Dostawa i montaż
instalacji

3 etap - dostawa i montaż
3 etap – dostawa i montaż

Podłączenie do
sieci elektrycznej

4 etap - podłączenie
4 etap – podłączenie
dom z fotowoltaiką

Korzyści instalacji fotowoltaicznej
dla domu

 • Wygoda
  bezobsługowa mikroinstalacja, która działa niezawodnie i wymaga minimalnego utrzymania.
 • Oszczędności
  Instalacja fotowoltaiczna umożliwia znaczne zmniejszenie rachunków za prąd w domu, ponieważ korzystasz z własnej, darmowej energii słonecznej.
 • Niezależność energetyczna
  Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej stajesz się mniej zależny od rosnących cen energii elektrycznej. Twój dom jest zasilany przez własną, niezawodną mikroinstalację.
 • Wsparcie ochrony środowiska
  Korzystając z zielonej energii słonecznej, przyczyniasz się do redukcji emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji, co pomaga w walce ze zmianami klimatycznymi.
 • Nowe możliwości
  Planując rozmiar instalacji bierzemy także pod uwagę planowane inwestycje, które także mogą wymagać zasilania energią elektryczną, takie jak pompa ciepła, zapewniając jeszcze większe oszczędności.
 • Dofinansowanie
  Istnieją dostępne programy i dotacje, które mogą pomóc w finansowaniu instalacji fotowoltaicznej, co dodatkowo zmniejsza koszty inwestycji.

Nasze realizacje

Knybawa 50 kWp
Dzierzgoń 17,7 kWp
Budzisław 8,15 kWp
Dzierzgoń 3,8 kwp
Malbork 4,16 kWP
Kębłowo 6,37 kWp
Kobyły 3,64
Gniew 3,75 kWp
Gdańsk 8,16 kWP
Elbląg 50 kWp
Chełmno 7,28 kWp
 
next arrow
previous arrow